Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Fiji

Pārdod īpašumu Fidži

Fidži ir nācija Klusā okeāna dienvidos, vairāk nekā 300 salu arhipelāgā. Tā ir slavena ar savām nelīdzenajām ainavām, pludmalēm, kurās ir palmas, un koraļļu rifiem ar skaidrām lagūnām. Lielākās salas Viti Levu un Vanua Levu arī ir visvairāk apdzīvotas. Viti Levu atrodas galvaspilsēta Suva, ostas pilsēta ar britu stila koloniālo arhitektūru.

Fidži Republikā ir vairāk nekā 300 tropisko salu, un tā ir paradīze ārzemniekiem, kuri vēlas iegādāties nekustamo īpašumu pārdošanai Fidži un būt nekustamā īpašuma šķēles īpašnieki Klusā okeāna dienvidu reģiona jaunattīstības un centrālajā daļā.

Fidži īpašumā ir trīs zemes īpašumi. Fidži zeme ir vai nu īpašumā, tā ir Native vai Corona (štats).

Galvaspilsētas Grande Suva rajons parasti ir aizņemtākā Fidži dzīvojamā daļa, lai gan Ba ​​provincē, kas aptver Nadi un Lautoka pilsētu, ir vislielākais iedzīvotāju skaits.

Fidži iedzīvotāju un mājokļu skaitīšana tiek veikta ik pēc 10 gadiem, pēdējās tautas skaitīšanas laikā tiek pamanīts iedzīvotāju skaits, kam vēl jāsasniedz 900 000, un pilsētu iedzīvotāju skaits ar pieaugumu par 5% no 2007. līdz 2017. gadam.

Nadī pilsēta ir pasaules Fidži osta, kurā atrodas tās galvenā starptautiskā lidosta un vietējie reisi uz Suva pilsētu un citām Fidži daļām.

Freehold ir vienīgais zemes veids, ko tieši var iegādāties nerezidenti. Freehold īpašumtiesībām nav laika ierobežojumu, tāpēc to bieži uzskata par drošāko nosaukumu.

Līdzīgi kā Austrālijā un Jaunzēlandē, Fidži izmanto Torrens titulu sistēmas, kas nosauktas austrālieša sera Ričarda Torensa vārdā. Fidži ir pieņēmusi šo sistēmu un ar zemes nodošanas likumu piemēro zemes īpašumtiesību un attiecību regulējumu.

 

Ja jūs interesē pirkt nekustamo īpašumu Fidži, svarīga Torrens sistēmas piezīme ir tāda, ka vērtspapīri ir nenojaucami, tāpēc pagātnes notikumi tos nevar padarīt par spēkā neesošiem vai spēkā neesošiem, ja vien vērtspapīri nav iegūti negodīgi, un tur Fidži tiesās ir bijuši tiesas lēmumi, kas apstiprināja šo principu.

 

Ja jūs ieguldāt nekustamajā īpašumā, ko pārdod Fidži, izmantojot nekustamā īpašuma aģentu, pārliecinieties, ka tie ir reģistrēti Fidži nekustamo īpašumu aģentu licencēšanas padomē, kas ir vienīgā Fidži konstitucionālā iestāde, kas apstiprina nekustamo īpašumu aģentus un pārdevējus veikt nekustamā īpašuma darījumus ar pārdod īpašumu Fidži.

 

Apmēram 8% no Fidži zemes ir ekskluzīvs īpašums. Salīdzinot ar galvenajām Fidži pilsētām, īpašuma nosaukumi ir izplatīti tādās vietās kā Rakiraki un Klusā okeāna osta, kā arī Savusavu pilsēta un Taveuni un Koro salas Fidži ziemeļu divīzijā.

 

Tomēr ārzemniekiem var piederēt privāti īpašumi pašvaldību robežās, ja šāds īpašums ir augstuma nosaukums vai dzīvojamais mājoklis integrētu tūrisma attīstībā, piemēram, Denarau sala, Naisoso sala Nadī.

 

Vairāk nekā 90% no Fidži zemes masas parasti pieder vietējiem Fidži iedzīvotājiem, kas pazīstami kā Taukei. Dzimtā zeme pieder pašvaldībai.

 

Ir svarīgi atgādināt, ka, ja vēlaties īrēt savu dzimteni, jums tas jādara, izmantojot TLTB, nevis jāsadarbojas atsevišķi ar kādu personu, jo Fidži dzimtā zeme ir visu zemes īpašumtiesību dzīvo vienību īpašnieks (mataqali ) un klans (javusa).

 

Var atzīmēt, ka daži īpašumi, kas tiek pārdoti Fidži, atrodas uz dzimtās zemes, un tāpēc šiem īpašumtiesību aktiem atkarībā no nomas veida būs palikuši subjektīvi gadi.

  •  
    Pārcelšanās uz Fidži. Expatriate un dzīvo Fidži.

        Mūsdienu vadošā tauta, kas atrodas Klusā okeāna centrā, ar aptuveni 300 salu arhipelāgu visā pasaulē ir slavena ar savu senatnīgo skaistumu un lielo ārzemnieku skaitu, kas nolemj pārvietoties katru gadu. Mēs runājam par realitāti, kas ir unikāla nekā reti: Fidži! Ja jūs meklējat arī par ...

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 39394

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Fiji, Suva, Suva, Suva

2,137,117.46EUR
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

40468.600 m²
Slēpts dārgakmens Klusajā okeānā - ferma ar tiek pārdots liels pazemes ūdens nesējslānis Fidži - 10 akri w / 50 g. Lauksaimniecības nomā var pārv...
Cod. 27846

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Fiji, Suva, Suva, Suva

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

50000 m²
zemes pārdošanai
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB